عدم پذیرش secret در github webhook

سلام
اخیرا تلاشی داشتم برای اینکه با استفاده github webhook از build های اروان استفاده کنم. یه آموزش پیدا کردم که مربوط به gitlab بود ولی من از github استفاده میکنم و مشکلی که باهاش رو به رو شدم اینه که گیتهاب secret من رو قبول نمیکنه. در واقع هنگام اجرا webhook این خطا رو دریافت میکنم:
{"kind":"Status","apiVersion":"v1","metadata":{},"status":"Failure","message":"the webhook \"github\" for \"kheilyshad-build\" did not accept your secret","reason":"Unauthorized","code":401}
اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید buildconfig من رو میتونید از اینجا ببینید: https://github.com/ahhshm/kheily-shad/blob/main/infra/build.yml
از این پروژه فقط برای تست ابر اروان دارم استفاده میکنم و عمومی هست. طبق آموزش با استفاده از دستور زیر یه secret ساختم:

arvan paas create secret generic githubwhsecret --from-literal=WebHookSecretKey=value1

و توی URL مربوط به webhook هم طبق آموزش به جای از value1 استفاده کردم. توی گیتهاب یه فیلد جداگانه هم برای secret هست که راستش نمیدونم چی را باید بنویسم داخلش. ولی یک بار با مقدار خالی و value1 تستش کردم که جواب نداد.
کسی میتونه راهنماییم کنه؟

1 پسندیده

سلام buildConfig تون نیاز به بررسی و تصحیح داره، این مقاله و بخش های مختلف اش رو مشاهده کنید، در قسمت ایجاد buildConfig یک نمونه کد قرار داده شده که مطابق اون می تونید کد خودتون رو تصحیح و تکمیل کنید. تنها تفاوت این هست که باید در قسمت Type به جای GitLab عبارت GitHub رو قرار بدید. برای ساخت secret هم از این بخش کمک بگیرید.
همچنین برای آشنایی با فیلد های درون خود سایت گیت هاب هم این مطلب کمک تون میکنه.

بازم ممنون بابت راهنمایی.
مشکل من این بود که به جای secretReference از secret استفاده کرده بودم و حل شد:)

1 پسندیده