گرفتن گزارش CDN برای بازه زمانی دلخواه

,

سلام
ببخشید این امکان (گرفتن گزارش کارکرد و ترافیک در بازه زمانی دلخواه) قبلا در پلن رایگان بود و انتقال به پلن 350 هزار تومانی خیلی بیزینس مدل کسب و کار مارو دچار مشکل کرده و خیلی از زیرساخت رو برای جبران همین موضوع باید تغییر بدیم و یا اضافه کنیم
اگر امکانش هست این امکان رو به پلن رایگان برگردونید ممنون میشیم

(پایداری تصمیماتتون خیلی میتونه به تصمیم گیری بهتر بیزینس ها کمک کنه)

با سلام.
این قابلیت تا زمانی که از طریق API در دسترس بود به صورت رایگان قابل استفاده بود اما با توجه به اضافه شدن به پنل کاربری لازم بود که به یک پلن بالاتر منتقل شود.
هزینه ی پلن پایه هم همانطور که فرمودین 350 هزار تومان است و در مقایسه با امکاناتی که در اختیار شما قرار میدهد(ترافیک و درخواست رایگان-سرتیفیکیت رایگان - فایروال و … ) کاملا به صرفه است.
ما هم برای سرویس دهی با کیفیت در طول زمان و تامین زیرساخت همین امکاناتی که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد، نیاز داریم که منابع را به صورت بهینه در اختیار مشتریان خودمان اختصاص دهیم.

طبق بررسی های ما، زیرساخت مورد نیاز برای این قابلیت شامل: فضای ذخیره سازی دیتا برای مدت زمان طولانی و همچنین زیرساخت جستجو برای ترافیک زیر دامنه ها به صورت تفکیکی، هزینه ی زیرساختی قابل توجهی برای ما ایجاد میکرده(با توجه به تعداد بالای دامنه های روی CDN و حجم بالای دیتای ذخیره شده)، و ما برای سرویس دهی با کیفیت در طول زمان (ذخیره برای مدت زمان طولانی- ایجاد replication برای دیتاها - پاسخگویی سریع به درخواست های جستجو در گزارشات) نیاز به اختصاص بهینه ی منابع داریم و ناچاریم تا این سرویس را محدود به کاربرانی کنیم که واقعا به آن نیاز دارند و مایل به صرف هزینه برای آن هستند و سبب کاهش هزینه ای سمت خودشان میشود.
قطعا پیاده سازی این امکانات به صورت On Permise نسبت به هزینه ی پلنی که در آن ارایه میشود بیشتر خواهد بود.
ممنون بابت فیدبک ارزشمند شما. سعی میکنیم که نیاز به این دست از تغییرات(انتقال قابلیتی از پلن پایینتر به پلن بالاتر) در طول زمان نداشته باشیم تا همانطور که فرمودین پایداری ایجاد شده بتواند بهتر به تصمیم گیری بیزینس ها در طول کمک کند.

پایدار باشید