میخوام دامنه ای که قبلا تو cdn ثبت کردم رو حذف کنم

سلام بنده صاحب سایت رکس کلاب هستم دقیق یادم نیست که چه ایمیلی رو برای ثبت cdn استفاده کردم
میخواستم اگر میشه ایکیلی که برای ثبت cdn لازمه رو بهم بگید
فقط یادم هست فایمل رو سلیمانی زدم اگر میشه حداقل 2 حرف اخر قبل از @ رو بهم بگید تا پیداش کنم!
اگز اطلاعات دیگه ای لازمه بپرسید تا پاسخ بدم
نام دامنه:
rexclub.ir

باید به پشتیبانی آروان ایمیل بزنی یا تیکت ثبت کنی. اون‌ها مالکیت دامنه رو احراز هویت می‌کنن و اگه درست باشه به شما انتقال می‌دن.

لطفا ادرس ارسال تیکت رو به من بدید

سلام
وقت بخیر

توی پنل کاربری -> قسمت پشتیبانی -> درخواست جدید رو بزنید

https://npanel.arvancloud.ir/support

یه سوال دارم ایا با کلودفلر امکانش هست قوانینی که فضای ابری اروان برای اتثال لازم داره تنظیم کرد
cdn.rexclub.ir

بله میشه اینکار رو انجام داد. اما لازمه اش اینه شما بتونین هاست هدر رو تغییر بدین که این کار فقط برای دامنه های سازمانی سمت کلودفلر امکان پذیره که هزینه زیادی داره.

سلام، برای دسترسی به پنل با اطلاعات قبلی، ابتدا مدارک هویتی خود را برای آروان کلود ارسال کنید. اما اگر دیگر قصد استفاده از CDN را به طور کلی ندارید تنها کافی است DNSهای خود را به سرور جدید تغییر دهید.
اگر پس از دسترسی به پنل تصمیم دارید دامنه خود را از آروان کلود حذف کنید و از نسخه فارسی آروان کلود استفاده می کنید، ابتدا از منوی سمت راست CDN را انتخاب کنید. سپس از منوی بالا یا صفحه ای که در آن قرار دارید سایت مورد نظر را انتخاب کنید، سپس در پیش خوان سایت در پایین صفحه سمت چپ گزینه حذف دامنه به رنگ قرمز وجود دارد روی آن کلیک کنید.
delete rd
سپس پنل آروان کلود از شما سوال می کند، آیا از اقدام به حذف دامنه خود مطمئن هستید؟
علت این سوال حذف کامل سایت شما از CDN است که به دنبال آن همه رول ها و همه تنظیماتی که انجام داده اید حذف خواهد شد. اگر مطمئن هستید روی گزینه حذف دامنه کلیک کنید.

به طور ساده تر اگر در پنل آروان کلود لاگین هستید، می توانید در ادامه آدرس زیر، دامنه خود را قرار دهید و وارد صفحه مدیریت CDN شوید و همان طور که گفته شد از قسمت پایین سمت چپ حذف دامنه را انتخاب نمایید.
https://npanel.arvancloud.ir/cdn/radanhost.com
نکته: به جای radanhost.com دامنه خود را قرار دهید.
در نهایت می توانید DNSهای سرور جدید را از مدیریت دامنه تغییر دهید.

با تشکر از آروان کلود و آرزوی موفقیت برای شما :slightly_smiling_face:
رادان هاست