پر شدن ریسورس سرور هنگام نصب افزونه وردپرس

سلام وقت بخیر
من وقتی افزونه وردپرس رو نصب میکنم تمام ریسورس سرور پر میشه و سایت داون میشه
نسخه وردپرس 5.9.3 هست و سرور هم روز هتزنر هست
|PHP Version |۷.۴.۲۷|
|MySQL Version |۵.۷.۳۷|
کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل از کجاست؟

سلام … این مشکل رو تا حالا کسی گزارش نکرده … افزونه دیگه ای نصب کردید ببینید مشکل از این افزونه است یا کلیه؟

سلام
این احتمال وجود داره که با یه افزونه ای ناسازگاری داره، یه تستی میتونی انجام بدی، بین افزونه هایی که داری به ترتیب اولویتی که بهشون میدی یکی یکی غیرفعال کنی و ببینی با کدومشون ناسازگاری داره.
فقط اگه وب سایت بالاس حواست باشه کدوم افزونه رو غیرفعال میکنی، مثلا همین اول کامپوزر یا المنتور غیرفعال نکن. (البته با سایتی که با المنتور طراحی شده من امتحان کردم موردی نداشت).

اره ۱۰-۱۲ تا پلاگین دیگه هم داریم
جدیدا جدید هم نصب کردیم ولی این مشکل رو نداشته
البته قابل ذکر هست که ما حدود ۵۰ گیگ عکس داریم توی وردپرس
منظورم اینه تعداد عکس هامون خیلی زیاده

من کل پلاگین هارو یکجا غیرفعال کردم بازم همین مشکل بود
البته قابل ذکر هست که ما حدود ۵۰ گیگ عکس داریم توی وردپرس
منظورم اینه تعداد عکس هامون خیلی زیاده

چون بعد از نصب افزونه فایل های شمارو به فضای ابری به صورت یکجا ارسال نمیکنیم به حجم نباید ربطی داشته باشه. من بررسی میکنم خبرشو بهتون میدم

سلام آقای ابراهیمی
لطفا برای رفع مشکل بعد از فعال‌سازی دیباگ فایل لاگ را برای من ارسال کنید
برای فعال سازی بایستی کدهای زیر را در فایل
wp-config.php سایتتون قرار بدین
define( ‘WP_DEBUG’, true );
define( ‘WP_DEBUG_LOG’, true );
بعد از آن پلاگین را فعال کنید و مراحل را تا به رسیدن به مشکل و خطا طی کنید

سپس فایل لاگ که در آدرس زیر است را دانلود و برای ما ارسال کنید

wp-content/debug.log

خیلی مهم هست که مراحل به ترتیبی که نوشته شده انجام شود که خطای پلاگین در فایل لاگ ثبت شود

اطلاعات بیشتر:

لطفا نتیجه رو به ایمیل من ارسال کنید
ehsan.tadayon@arvancloud.ir

1 پسندیده

سلام علی جان
مشکلتون برطرف شد؟

سلام بله اون مشکل حل شد ولی مشکلات دیگه‌ای وچود داره که بازهم استفاده از این پلاگین رو روی پروداکشن غیر عملی میکنه

مثلا وقتی عکس های قدیمی رو کپی به صندوقچه میزنیم میگه فایل ها با موفقیت روی صندوقچه کپی شدن ولی کپی نشدن و کپی ادرس که میزنیم هنوز همون ادرس لوکال هست

یا مثلا وقتی دوتا عکس که اسم های کاملا شبیه به هم دارن اپلود میکنیم دومی دیگه اپلود نمیشه

یا مثلا فرض کنید یک سایتی ۳۰۰۰ عکس اپلود شده داره، الان که میخاد ازین پلاگین استفاده کنه میخاد عکس های قدیمی رو هم اپلود کنه. در صورتی فقط میتونه ۱۰تا۱۰تا اپلود انجام بده. و باید این قابلیت وجود داشته باشه که کل عکس های قدیمی با یک کلیک به فضای جدید اپلود بشن

و …

ورژن جدید افزونه بارگزاری شده … میتونین دوباره چک کنید
ویژگی آپلود همه فایل های قدیمی هم اضافه شده
ممنون میشم نتیجه رو اطلاع بدین

1 پسندیده