چرا داکیومنت ها نامنظم هست؟

سلام. من به تازگی تصمیم گرفتم از سرویس PaaS ابر اروان استفاده کنم ولی مشکلی که باهاش رو به رو شدم اینه که نتونستم یه داکیومنت درست و حسابی براش پیدا کنم. منظورم از درست و حسابی یه داکیومنت منظم و دسته بندی شده در مورد یه موضوع خاص هست مثل همه داکیومنت های جهان.
توی سایت دو بخش به اسم پایگاه دانش و مستندات فنی وجود داره ولی صرفا تعدادی مقاله به هم ریخته هست و به نظرم کمکی به یه کاربر تازه وارد نکنه. مثلا من نتونستم داکیومنتی پیدا کنم که فقط در مورد cli باشه و بخش های مختلفش رو شرح بده و … . شاید از نظر من اینطور باشه ولی به هر حال به عنوان یه کاربر تازه وارد من نمیدونم الان باید چیکار کنم:) مخصوصا برای سرویس Paas که حتی داکیومنت های بخش API اون هم کامل نیست.

اگر جای بهتری برای آشنایی با ابرآروان هست لطفا بهم معرفی کنید و اگر همچین جایی وجود نداره و فقط همون مقاله های به هم ریخته وجود داره به نظرم یه فکری براش بکنید.

1 پسندیده

سلام
برای شروع کار با PaaS از مقاله آغاز کار با سکوی ابری ابر آروان استفاده کنید. همچنین در خصوص کار با CLI ، این ویدیو آموزشی رو مشاهده کنید. اگر روی قسمت مشخصی سوال یا مشکلی دارید، همینجا هم می تونید مطرح کنید.

ممنون از راهنمایی تون.
خودم یکم بیشتر تحقیق کردم و ماجرا دستم اومد. ولی خب هدفم این بود که بگم داکیومنت ها میتونست خیلی بهتر باشه.

2 پسندیده