بالا نیامدن سایت بعد از ثبت در ابرآروان

بعد از تنظیم Dns سایت برای ابرآروان متاسفانه سایت بالا نمیاد.حتی تنظیمات صفحات را هم انجام دادم بازم سایت بالا نمیاد

1 پسندیده

سلام
اگه از CDN هم استفاده می کنید؛ باید مواردی مثل تنظیمات HTTPS رو هم انجام بدید:

• برای پروتکل ارتباط بازدیدکننده؛ گواهی آروان رو انتخاب و فعال کنید.
  • برای پروتکل ارتباط با سرور اصلی؛ اگه روی سرور اصلی HTTPS پیکربندی نشده، گزینه HTTP رو انتخاب کنید. و اگه HTTPS سرور اصلی پیکربندی هست گزینه HTTPS رو انتخاب کنید.

مورد دیگه ای که باید رعایت کنید اینه که آدرس های آروان رو سمت فایروال های های هاستینگ و سیستم عامل سرور اصلی وایت لیست کنید. https://www.arvancloud.ir/en/ips.txt

بله. شما وقتی نماد ابر رکوردهاتون رو فعال می کنید؛ بعدش باید (پروتکل ارتباط بازدیدکننده با سرورهای آروان) رو هم تنظیم کنید. به عنوان مثال می تونید از گزینه (گواهینامه آروان) استفاده کنید.

1 پسندیده

طبق گفته شما انجام دادم وسایت بالا اومد اما چون دوست دارم سایتم با www نمایش داده بشه در قسمت ابرآروان انتقال خودکار از نشانی به www را فعال کردن دیگه سایت بالا نیومد.خاموش کردم بازم بالا نیومد.
آیا مدت زمانی خاصی طول میکشه تا تنظیمات اعمال بشه؟(همانند تنظیم DNS دامنه)
البته دو سه بار هم تست کردم ظاهرا خود سیستم دوباره درخواست منو غیرفعال می کنه.(همان www)

1 پسندیده

اگر هم اکنون رکورد www رو ساخته اید و نماد ابرش رو هم فعال کردید؛ سعی کنید یک بار مستقیم آدرس دامنه سایت تون رو با www درون مرورگر وارد کنید. (به عنوان مثال www.example.com ) اگر به خطا خوردید، درون CMD سعی کنید دامنه تون رو با www پینگ کنید. (به عنوان مثال ping کنید www.example.com ) اگر جوابی بر نگردوند به این معنی هست که رکورد www رو اشتباه ثبت کردید. باید در قسمت رکورد های DNS رکورد www رو بررسی کنید و مطمین بشید که عنوان (www) و مقدارش رو درست و بدون غلط املایی وارد کرده اید.

1 پسندیده