مشکلات نسخه آزمایشی انجمن آروان

اگر هنگام کار و فعالیت با نسخه آزمایشی انجمن آروان با مشکلی مواجه شدید یا برای بهبود آن پیشنهادی داشتید، لطفن در این تاپیک مطرح کنید.

1 پسندیده

وقتی که میخوایم با اپلیکیشن Discourse روی اندروید به فروم کانکت بشیم ارور ۵۰۲ برمی‌گرده.

1 پسندیده

سلام :slight_smile:
تبریک که بالاخره فروم راه افتاد :+1: :+1: :+1:

دو تا نکته در مورد پیام خوشآمد گویی:
در سطر اول به جای “به انجمن” نوشته شده “بهانجمن”
در پاراگراف دوم به discourse.org لینک شده که بهتره به آروان لینک بشه

در سمت چپ صفحه وقتی که تاپیک را اسکرال میکنیم تاریخ به میلادی نمایش داده می‌شود:

2 پسندیده

در کادر نوتیفیکیشن ها بالا سمت چپ ترجمه ها نامفهوم هستند و باید اصلاح شوند:

سلام
شاید خوب باشه که برای ارسال نوتیفیکیشن ها امکان استفاده از تلگرام باشه اینطوری نیاز نیست که کاربر حتما به فروم لاکین باشه و میتونه روی تلگرام نوتیف ها رو دریافت کنه. چون اگر از این قبیل integration ها نباشه کاربر ها عملا از فروم استفاده چندانی نخواهند کرد.
ظاهرا یه پروژه روی گیت هاب هست برای این کار که نمیدونم کار میکنه یا نه:

و برای مسنجر های دیگه هم خوبه که چنین قابلیتی باشه که هر کاربری هر جایی که راحت تر هست نوتیف ها رو دریافت کنه.

در نگاه اول در بخش تنظیمات فکر کردم کلمه “درفت” یک غلط املایی برای کلمه “دریافت” است…
بهتر است بجای آن از “Draft” یا نسخه پارسی آن “پیش‌نویس” استفاده شود.
draft

اصلاح املایی:

• “تصویر هدر پروفایل در وسط قرار خواهد گرفت و عرض پیش‌فرض آن 1110 پیکسل است.”
  • “پس‌زمینه کارت کاربر”

به دلیل اینکه افرادی که از مطالب این انجمن استفاده می کنند معمولا افراد حرفه‌ای هستند، بهتر است آیدی شبکه های اجتماعی، بخصوص Linkedin و Github آنها حتمن دریافت و در پروفایل کاربری افراد قابل نمایش باشد.

2 پسندیده

آروان عزیز
تبریک بابت راه اندازی این فضای جذاب
کلید های حذف (trash) استایل نشده - داخل ویرایش پروفایل
Screen Shot 1400-03-18 at 11.04.10

اصلا کلا این نمایش تاریخ ها رو برای افراد انتخابی کنید.
ممکن هست کسی داخل ایران نباشه و با تقویم میلادی کار کنه
همینطور که من هم تیمی هایی دارم که داخل ایران نیستند و همیشه سر تاریخ ها مشکل داریم.

سلام
وقتی اول یک سطر کاربری رو mention کرده باشیم، متن فارسی که داخلش کلمات انگلیسی هم باشه، به هم می‌ریزه (احتمالاً اگه هر عبارت انگلیسی اول سطر یا پاسخ قرار بگیره مشکل خواهد داشت):

راه حل این مورد:
<blockquote dir="rtl">
<a class="mention" href="/u/sabermesgari" dir="rtl">@SaberMesgari</a>
</blockquote>