آپلود در آبجکت بصورت multi-part upload

سلام خسته نباشید من دایکومنتی که توی پنلتون گذاشتید رو کامل خوندم
الان من میخوام کاربرم بتونه فایل های حجم که بیشتر از 400 مگابایت هستن رو بتونه از طریق مرورگرش آپلود کنه شما توی داکیومنت گفتید که از روش multi-part upload استفاده بشه اما توضیحی ندادید که چطور میشه این کار رو از طریق مرورگر کاربر انجام داد مثل pre-signed

1 پسندیده

سلام
اگر از قسمت پنل سایت فایل اپلود می کنید که به صورت multipart این کار انجام می شود اگر از Tools های دیگه استفاده کنید مثلن s3cmd تو تنظیماتش می تونید multipart را فعال کنید و یا S3Browser که پیش فرض Multipart آپلود می کنه.
اگر خودتان میخواهید که تو app تون از این امکان استفاده کنید بهترین کار این این است که کتابخونه ای پیدا کنید که s3 compatible باشه که با استفاده از کتابخونه s3client در هر زبان برنامه نویسی می تونید از این ویژگی استفاده کنید. در قسمت ابزار و راهنما در پنل آروان مستنداتی در این خصوص قرار داده شده است.
باتشکر

بله من چندین بار راهنمای خودتون رو خوندم ولی چیزی در مورد آپلود multi part از طریق مرورگر نوشته نشده بود اما خودم کلی گشتم و الان به یکسری نتایج رسیدم به نتیجه صد در صدی رسیدم سور کد رو براتون میفرستم که توی راهنماتون اضافه کنید

1 پسندیده

واسه آپلود multipart از طریق مرورگر پنل آروان نیاز نیست کاری انجام بدید، خود پنل آروان فایل های بزرگ رو multipart آپلود میکنه.

بله متوجه این موضوع هستم میخوام کاربرهای خودم بتونن اپلود این چنینی انجام بدن

1 پسندیده

در قسمت ابزار و راهنما قسمت JavaScript مستنداتی در خصوص ((بارگذاری pre-signed داخل صندوقچه از مرورگر)) وجود داره که ممکنه کمک‌تون کنه.

بله درسته من به روش pre-signed کار کردم اما الان میخوام که کاربرم از طریق مرورگر خودش داخل باکت من بصورت multi-part فایل هاشو آپلود کنه

1 پسندیده

با presigned به محدودیت 400 مگ خورده؟ اگه خطایی روی حجم بالا دریافت کردید، برای ما ارسال کنید

من به پشتبانتون پیام دادم گفتم محدودیت presigned چقدر هست گفتن برو اطلاعتی که توی راهنما نوشتیم رو بخون توی راهتما نوشته presigned حداکثر 400 مگابایته اخرش نفهمیدم ماکزیمم حجم قابل بارگذاری توسط presigned چقدر هست ممنون میشم شما بگید

1 پسندیده

اگه سرعت آپلود خوب باشه تا ۵۰۰ مگ هم سریع بدون multipart آپلود میشه ولی این عدد و حد اش یه جورایی انتخابی هست، مثلن آمازون بعضی جاها میگه بیشتر از ۱۰۰ مگ رو multipart بزنید.
اما روی presigned post همونطور که خودتون هم در جریان هستید واسه mulipart باید به ازای هر پارت یه presigned url مجزا تولید بشه.

کاملا درسته من میخوام همین سیستمی که میفرمایید رو با نود جی اس پیاده کنم که برای یک فایلم چند تا لینک تولید بشه و کاربر بتونه فایل های حجیمشو اپلود کنه
رفرنسی دارید من گشتم چیز بخصوصی پیدا نکردم

1 پسندیده

رفرنس رسمی که نداره و خود AWS هم داکیومنتی قرار نداده. ولی دوتا لینک زیر کمک تون میکنه:

altostra

GitHub

1 پسندیده