استفاده از api اروان کلاد در whmcs

با عرض سلام و احترام خدمت اروان کلادی های عزیز
همانطور که مستحضرید با استفاده از api اروان کلاد میشه دسترسی کامل به حساب کاربری داشت ، خب با این سطح دسترسی امکان سفارشی سازی وجود داره
حالا سوال من اینه که آیا به عنوان یک توسعه دهنده میتونم با استفاده از api و حساب کاربریم اقدام به فروش خدمات کنم یا خیر، این امر قانونی هست یا غیرقانونی، این موضوع برای من مشخص شه،
موضوع بعدی بحث ماژول برای سیستم whmcs هست ، آیا اروان کلاد میخواد به همین api بسنده کنه یا مثل digitalocean, vultr, upcloud, ماژول whmcsارائه کنه، یا ما خودمون باید ماژول بنویسیم و شخصی سازی کنیم،
لطفا به صورت کامل پاسخ داده شه، برای من امکانات مهم هست، که فعلا تو ایران اروان کلاد خدماتش کامل تره، با اینکه از بقیه گرونتره، ولی خب، بهتره، وگرنه، من از از ۳ تا سرویس دهنده بالا چند سالی استفاده کردم و کاملا راضی بودم و بحث تحریم ، کلا ما رو همه چی دور کرد.

سلام دوست عزیز

شما می توانید با استفاده از API آروان خدمات مورد نظر خودتان رو به فروش برسانید و هیچ منعی از طرف ابرآروان برای این کار وجود ندارد.

همچنین توسعه ماژول WHMCS نیز در دستور کار ما قرار دارد و امیدواریم به زودی امکان استفاده از آن را داشته باشید.