خطای 502 در زمان آپلود از طریق presigned url

سلام و خسته نباشید
زمانی که میخوام با استفاده از API و از روش بارگذاری بوسیله presigned url از طریق مرورگر یه فایل داخل صندوقچه آپلود کنم با خطای (502) زیر مواجه میشم :
POST https://s3.ir-thr-at1.arvanstorage.com/my-bucket 502
ممنوم میشم که منو راهنمایی کنید من برای بک اند دارم از لاراول و Nginx استفاده میکنم اگرچه بارگذاری از طریق جاوااسکریپت و مرورگر انجام میشه. من این کار رو هم روی localhost و هم روی سرور متصل به دامنه انجام دادم و نتیجه یکی بود خطای 502.
با تشکر.

2 پسندیده

سلام حمید
اگر بتونی کدت رو برام بفرستی بهتر میتونم کمکت کنم

2 پسندیده

سلام
لطفا به این ریپازیتوری مراجعه کنید

کدها در فایل src/App.vue قرار دارند
خیلی ممنون

2 پسندیده

سلام و خسته نباشید مجدد خواستم بگم با استفاده از روشی که در لینک زیر وجود داره تونستم بدون هیچ مشکلی فایل رو آپلود کنم اما نمیدونم چرا با استفاده از روشی که در مستندات گفته شده خطا میده …

حمید جان منظورتو متوجه نشدم … کدوم مستندات مشکل داشته؟

منظورم مستندات آروان هستش sdk javascript البته نمیخوام بگم اشکال داشت لا اقل من از اون روش موفق نشدم اگرچه ماهیت هر دو تا یکی هستش اون روشی که داخل مستندات آروان هستش رمزها بوسیله header فرستاده میشن اما روش دوم که از مستندات آمازون گرفتم از طریق url فرستاده میشن حالا نمیدونم اشکال کار کجاست کدهایی که از روش اول رفتم رو به اشتراک گذاشتم.

1 پسندیده

خطای 502 ای که گرفتید؟ جزییات بیشتری نداشت؟ از جنس CORS Policy بود؟

جزئیات خطا رو بررسی کنید از بخش inspect-> network احتمالا برای cors بوده توسط PutBucketPolicyCommand دسترسی رو برای * باز کنید که بتونید از هر جایی فایل هاتون رو آپلود کنید

1 پسندیده